MOBİL TIRMANMA DUVARI

Spor tırmanma duvarı katılımcılar için tırmanış ve dağcılık gibi alternatif bir spor dalı ile tanışma fırsatı sunmaktadır.

Uygun Kiralama seçenekleri ile hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Tırmanma sporunun doğasında bulunan azim, hedefe ulaşma çabası, stres altında karar verebilme, yükseklik korkusunu yenme gibi faydaları bulunmaktadır. Çocukların yeteneklerini ve becerilerini ortaya çıkarabilme imkanı sunulmaktadır.

Açık veya kapalı mekanlarda uygun alanlara göre tasarlanan  yetişkin ve çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyen sportif tırmanış duvarları ile bilmediğimiz özelliklerinizi keşfedecek gözünüzü yükseklere dikecek ve kendinize güvenmenin gücünü görerek hayatı daha cesur yaşayacaksınız.

Tırmanış için belirlenen minimum yaş sınırı 3 yaştır. Maksimum bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Her tırmanıştan önce tırmanıcılara kurallar anlatılmakta, emniyetçilerin talimatlarına uygun olarak tırmanmaları sağlanmaktadır.

Özel Okullar, Kreş ve Anaokulları 3 yaş itibariyle çocukların tırmanabileceği hizmetlerimizi adresinize gelerek kurulum yapıyoruz.

Bize ulaşmak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi için www.mobiltirmanma.com ve www.mobiltirmanmaduvari.com adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.